Půjčovna nářadí
Půjčovna nářadí
Přístroje
Přístroje
Zahradní technika
Zahradní technika
Auto moto
Auto moto
Hobby
Hobby
Vytisknout

Jak to funguje

 

Jednoduše.....

Jednoduchost je slovo, kterému jsme podřídili celou práci na tomto projektu. Potřebujete uspořádat zahradní párty? Jedete na dovolenou a potřebujete nějak přepravit kola? Není problém. Stačí si vybrat položku ze sortimentu půjčovátoru, vybrat si dostupný termín, uhradit kauci včetně pronájmu a v nastavený den vám zásilku doručíme. Můžete volitelně vyplnit adresy dvě, kdy na jednu vám bude zásilka doručena a druhou odkud ji můžeme v požadovaný den vyzvednout.

Už nebudete potřebovat žádné zdlouhavé formality, nemusíte nikam jezdit a můžete si zapůjčit produkty, které standartně zapůjčit nelze. Toto jsou hlavní domény tohoto projektu. 

Kauci, kterou zaplatíte vám do jednoho týdne od vrácení zašleme zpět na váš účet. Jediné co budeme po vás potřebovat, je dohlédnout na to, aby byl předmět zápůjčky vrácen ve stejném stavu jako při zapůjčení. Tady samozřejmě bereme do úvahy možné běžné opotřebení výrobku. Pokud vám bude zásilka doručena balíkem, jeho součástí bude rovněž sada na zpětné zabalení. Proto v den ve kterém se ukončuje zápůjčka zboží zabalte ho stejným způsobem, v jakém jste ho dostali. Všechny produkty jsou perfektně servisované, vždy je dostanete ve 100% stavu připravené k použití. Přes veškerý servis se ale může stát, že zařízení bude potřebovat servisní zásah, je to přece jenom technika. V tomto případě se co nejdříve přihlašte do svého administrátorského účtu, kde nahlásíte a popíšete závadu. Následující proces výměny/opravy bude s vámi řešený individuálně pomocí našich techniků.    

Zásilka vám bude doručena a následně vyzvednuta vždy ve stanovený den a to v zpravidla v době od 8.00 do 16.00 hod. Řidič vás bude předem v daný den telefonicky kontaktovat a s ním se dohodnete na způsobu a času předání zásilky. Může se stát, že se nebudete chtít tak snadnou rozloučit s naší krásnou vrtačkou, sekačkou, apod. I na toto jsme mysleli a v případě, že se přihlásíte do svého účtu na stránkách www.pujcovator.cz si můžete zapůjčení po doplacení půjčovného prodloužit. Má to ale jednu podmínku, musí to být minimálně jeden den předem.   

Pujcovator.cz © 2024 | Made by PRIA